Notify Message
Forums
#14568179 Mar 31, 2021 at 10:20 PM
3 PostsPrzeważnie ubrana w „Footwear White” lub „Core Black”, każda para ma kilka przyciągających sincescarpe.com wzrok akcentów. Kolorowa amortyzacja podeszwy środkowej i towarzyszące jej wtyczki z pianki EVA współpracują z odblaskowymi paskami, półprzezroczystym oprzyrządowaniem i przyciągającymi wzrok akcentami, które są ukłonem w stronę eksploracji kosmosu. Niestandardowe oznaczenia marki i tekst w górnej części nie tylko wskazują na współpracę, ale także nawiązują do tego, co może być ewolucją NMD, która pozostanie.


Spectoo, jeden z najnowszych dodatków do serii Adidas Scarpe Running, był już widziany w kolorach „Footwear White” lub „Core Black”. Ta nowa aranżacja stawia na czarną podstawę, która jest uzupełniona hitami „Hazy Rose” przeznaczonymi dla kobiecej publiczności adidasa. Róż jest nałożony na liniowe akcenty w pobliżu sznurówek i pięty, a przede wszystkim często biała podeszwa środkowa z pianki Boost. Znakowanie NASA na języku i odblaskowe detale dopełniają wygląd, który ma być zatwierdzony w lotnictwie.


Marka Adidas NMD R1 Spectoo Hazy Rose/Core Black od początku była nastawiona na przyszłość. Chodzi o ewolucję i postęp. Zainspirowany markami, które są stale połączone ze światem strumieniowego przesyłania danych, NMD R1 Spectoo to nowe spojrzenie na klasyczny styl NMD. Opływowa dzianinowa cholewka jest oznaczona grafiką tekstową i półprzezroczystą stroną, subtelnym ukłonem w stronę przejścia od odkrywcy miasta do cyfrowego podróżnika. Elastyczny i responsywny but jest uzupełniony podeszwą środkową White Boost i półprzezroczystą podeszwą zewnętrzną.


Zainspirowany naszym stale połączonym światem strumieniowych danych, In Vendita adidas NMD R1 Spectoo to nowe spojrzenie na klasyczny styl NMD. Opływowa dzianinowa cholewka jest oznaczona grafiką tekstową i półprzezroczystą stroną, subtelnym ukłonem w stronę przejścia od odkrywcy miasta do cyfrowego podróżnika. Elastyczna i responsywna podeszwa środkowa adidas Boost jest niewiarygodnie wygodna od pierwszego do ostatniego kroku.


https://www.sincescarpe.com/
+0 Quote